• טבעת אירוסין יהלום. שני לבבות אהבה.
  הצעה מפוארת.
 • שום דבר לא צורח חזק יותר או מעביר את אהבתך לעולם לגמרי
  כמו טבעת אירוסין יהלום. IT אומר ועוד.
 • מצא את המושלם שלך
  טבעת אירוסין
 • לחתונה מסנוורת
 • עגילים אלה בטוחים שיסובבו ראש ויתפסו
  מחדרה של כל אישה שלובשת אותם.
 • עיצוב עם מגע ארט דקו.
  רב תפקודי, ניתן ללבוש את התליונים שלנו
  מגוון דרכים, המאפשרות יצירתיות באלה
  שלובשים אותם.
 • צמידים אלה בטוחים בהצהרה
  נועז אך גם שותק.
 • עד - 60%

שירות לקוחות

לקוח sce

שירות לקוחות

רציתי להודות לך על היעילות שהצגת בשליחת ההזמנה שלי לטבעת יהלום שהגיעה בזמן. עם זאת לא קיבלתי את האישור של 

תשלום מאובטח

תשלום secu

תשלום מאובטח

תהליך הקנייה המקוון מאובטח רוב האנשים ספקנים יחסית בקנייה מקוונת, במיוחד כשמדובר במוצרים יקרים כמו תכשיטי יהלומים. עבור DIAMANT-ANVERS, הבטיחות היא מעל לכל. יישמנו תהליך אימות כדי להבטיח שלקוחותינו יוכלו לגלוש בבטחה באינטרנט שלנו: 

א) Https: כשתגיעו לשלבי פרטי המשלוח ופרטי התשלום, שורת הכתובת תשתנה מ- http ל- HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure), שילוב של HTTP ו- SSL מסורתי (Secured Socket Layer) המשמש למניעת פעילות מרמה ו כדי להבטיח שהאתר מייצג מקור בטוח. תעודת SSL תקל עליכם את כל פרטינו. DIAMANT-ANVERS רשום גם אצל השותפים שנפרט להלן. ב) PCI (תעשיית כרטיסי תשלום): המנפיק המלצות אבטחה על תשלומי כרטיסים ומספק מידע על תקני האבטחה הקיימים. הארגון הוקם על ידי אמריקן אקספרס, Discover Services Financial, JCB, International, MasterCard Worldwide ו- Visa, Inc.

שיטות תשלום

DIAMANT-ANVERS מציעה לך אמצעי תשלום שונים - כולם מאובטחים - על מנת לבצע את הרכישות שלך בביטחון מלא.

·            תשלום באמצעות Kwixo (קבל ותשלם)

תשלום מקוון: איך זה עובד? שלם עבור רכישות האינטרנט שלך באמצעות Kwixo: זה נוח ומהיר.

לאחר אימות הסל, בחרו לשלם עם Kwixo בתשלום אחד או במספר תשלומים חודשיים בתשלומים 1, 2, 5 או 10 חודשי

בדף התשלומים של Kwixo תוכלו ליהנות משירות התשלומים לאחר הקבלה

איך משלמים באינטרנט?

אם אתה כבר חבר: הזן את שם המשתמש, הדוא"ל או מספר הטלפון הנייד שלך ואת סיסמת Kwixo שלך.אתה יכול לשלם עבור הרכישות שלך בלחיצה אחת

אם אינך חבר : רשום כרטיס בנק וצור את פרופיל Kwixo שלך בחינם. ההזמנה שלך אומתה! זה פשוט. לאחר ההרשמה, אינך צריך להזין את פרטי הבנק שלך לתשלומים העתידיים שלך.

הרוויחו בלעדית תשלום לאחר קבלה

יתרונות התשלום לאחר הקבלה:

·            אתה מפעיל תשלום עבור ההזמנה שלך לאחר שהפריט שלך ביד.

·            אם אתה משעה את התשלום שלך, אזור החברים בקוויקסו הופך למקום מועדף לדיאלוג עם אתרי סוחרים.

·            קיבלת את ההזמנה שלך. האם אתה מרוצה. אתה מאשר את חיוב כרטיס האשראי שלך.

·            קיבלת את ההזמנה שלך. ההזמנה אינה עונה על ציפיותיך או שאינך מרוצה מהרכישה שלך. אתה משעה את התשלום בממשק קבל ותשלום.

·            לא קיבלת את ההזמנה שלך. אתה משעה את התשלום בממשקלקבל ולשלם.

תוך 30 יום לאחר שום חדשות ממך, לקבל ולשלם יחייב את חשבונך באופן אוטומטי בסכום הרכישות שביצעת ב- DIAMANT-ANVERS.com

·            תשלום בשיק

אמצעי תשלום זה זמין רק עבור הזמנות מתושבים בצרפת, ההמחאה מונפקת על ידי בנק עם מטה בצרפת או במונקו: לאחר מכן יש לשלם את הצ'ק שלך ל- DIRECTGLOBE, ולשלוח אותו עם אזכורים להזמנתך ל DIAMANT-ANVERS. , 149 אב דו מיין, 75014 פריז (צרפת); פדיון הצ'ק מתבצע עם קבלתו.

·            תשלום בהעברה בנקאית

במובן זה, לאחר השלמת הזמנתך, תקבל בדוא"ל את פרטי פרטי הבנק שלנו.

·            שלם באמצעות הטלפון

Maison DIRECTGLOBE מציעה לכם גם שיטת תשלום עבור הרכישות שלכם ישירות טלפונית עם יועצי הלקוחות שלנו. כדי לבצע את התשלום שלך בטלפון או לכל שאלה הקשורה לתשלום, אל תהסס לעשות זאת צרו קשר עם יועצי הלקוחות שלנו au מספר חינם 0800 904 603 מיום שני עד שישי בין השעות 9: 00-20: XNUMX..

·            תשלום מאובטח ב- Wirecard בכרטיס

· 

ב- DIAMANT-ANVERS.com תוכלו לשלם בכרטיסים הבאים: ויזה, מאסטרקארד או קארט בלו. סכום ההזמנה שלך מחויב כאשר ההזמנה שלך מוכנה למשלוח.

אנו משתמשים במערכת תשלום מאובטחת על פי תקני SSL, פרוטוקול ההצפנה המאובטח והנפוץ ביותר כיום. פרטי הבנק שלך מוצפנים ישירות (בסטנדרטים המקסימליים המורשים על ידי הרשויות, כלומר 128 ביט אם הדפדפן שלך מאפשר זאת) ונשלחים למערכת כרטיס האוויר של ארגון התשלומים הבנקאי שלנו, מבלי לעבור אפילו באתר שלנו. לכן DIAMANT-ANVERS.com לעולם לא מקבל אישור בנקאי. הוא מנוהל ישירות על ידי Wirecard. לפיכך, DIAMANT-ANVERS לא שומר את המידע הבנקאי שלך.

תוכל גם, אם תרצה, לשלם עבור הזמנתך באמצעי תשלום אחר:

·            תשלום באמצעות Paypal

Paypal הוא פיתרון תשלום מהיר בחינם: מכיוון שאינך צריך יותר להזין את מספר הכרטיס שלך או את הכתובת המאובטחת שלך: מכיוון שאתה כבר לא מעביר את המידע הכספי שלך לסוחרים: הם מאוחסנים רק ב Paypal. 1. מהן אמצעי התשלום המקובלים? אנו מקבלים מספר אמצעי תשלום: - כרטיסי אשראי / חיוב: אנו מקבלים את רוב כרטיסי האשראי והחיוב למעט כרטיסי אמריקן אקספרס. - PayPal: אם יש לך חשבון PayPal ונח לך יותר להשתמש באמצעי תשלום זה, תצטרך לבצע את התשלום בלבד, אנו נשלח את המידע בדוא"ל ונמסור לך את מספר ההזמנה שלך. - העברה בנקאית: שיטה בטוחה ונוחה לעסקאות גבוהות. אם ברצונך לשלם באמצעות העברה בנקאית, צור איתנו קשר באמצעות דוא"ל contact@DIAMANT-ANVERS.com או התקשר אלינו בטלפון 0800 904 603 (מספר חופשי מיבשת צרפת) או 00 33 177475121 (מחו"ל) ואנחנו נעזור לך לשלוח את פרטי בנק וכן הוראות להנחיות להעברה. - תשלום עם קבלת הסחורה: חשבונך יחויב רק לאחר קבלת הסחורה. אנו מציעים מתקני תשלום בין 3 ל -60 פעמים (עם ריבית). הערה: שירות זה זמין רק עבור לקוחות המתגוררים בצרפת. - בנק Wirecard: כל העסקאות מכל המדינות - המחאה 2. מערכת התשלומים המקוונת אינה מקבלת את הכרטיס שלי. מה אני יכול לעשות ? אל תדאג. זה בוודאי נובע משגיאת הקלדה בעת הזנת המידע שלך - בעל כרטיס: הזן את השם כפי שהוא מופיע בכרטיס הבנק - מספר כרטיס - מספר אבטחה: 3 - 4 הספרות האחרונות המופיעות בגב כרטיס האשראי שלך. - מיקוד: המיקוד של כתובת החיוב עשוי להיות שגוי. ניתן לבדוק נתונים אלה ולתקן אותם על מנת להשלים את תהליך הרכישה. במקרים מסוימים כרטיס הבנק נדחה מהסיבות הבאות: - נדחה על ידי הבנק: הבנק יכול לחסום את העסקה אם סכום העסקה חורג ממגבלתך או אם לא נעשה שימוש בכרטיס זמן רב. בשני המקרים ולמען ביטחונכם, הבנק יחסום אוטומטית את כרטיס הבנק על מנת למנוע הונאה וגניבה. - קוד אבטחה של מאסטר קארד / קוד אימות VISA: על מנת להילחם נגד הונאות בנקאות מקוונת, הבנקים הציגו חידוש שכולל הצגת קוד זה כשאתה קונה באינטרנט. זכור, תתבקש לפני שתזין את פרטי הכרטיס שלך. במקרה ששכחתם, פנו לבנק שלכם במספר שמופיע בגב כרטיס הבנק. היועץ ישאל אותך כמה שאלות אבטחה על מנת לאשר את הכרטיס. אל תדאג לגבי ההזמנה שלך, היא תישמר אוטומטית בסל הקניות. 3. מתי התשלום יהיה בתוקף בכרטיס האשראי שלי?  כרטיס הבנק ייצור מעין צל בחשבון הבנק שלך, מה שאומר שהבנק נמצא בתהליך עיבוד עסקה זו. ברגע שתשלם את התשלום, הבנק שלך יאשר את הסכום בגין עסקה זו. ההסכם הסופי לתשלום יתבצע תוך יומיים - 2 ויבוא לידי ביטוי בדוח הבנק שלך כמו DIAMANT-ANVERS או DIRECTGLOBE. מצד שני, אמצעי התשלום עם קבלת הסחורה ישקף את העסקה רק לאחר מסירת הטובין.